İşletim Sistemleri
Buradasınız: Anasayfa / İşletim Sistemleri
İşletim Sistemleri
Windows 11 Pro Lisans Anahtarı
81,00 ₺ TEK SEFER
Windows lisans, Office 365 hesap olarak teslim edilir.

✅ Windows için ömür boyu kullanım.

✅ Office 365 için ( 1 Yıl ) kullanım.

✅ Windows Uyumludur.

✅ HEMEN TESLİM

Windows11 Office Lisans

Windows’ un yeni piyasaya sürdüğü Windows11 işletim sistemi ve bu sistemde çalışacak olan Office Lisans ürünleri siteden hızlı ve kolay bir şekilde sipariş satın alabilirsiniz.

Windows11 Office Ürünleri Nelerdir?

Windows11, Windows markasının 2021 yılında piyasaya sürdüğü son işletim sistemidir. İşletim sistemi içerisinde birçok eklenti ve uygulamayı beraberinde getiriyordu. Bu uygulamalara ek olarak Office ürünleri lisanslı olarak satın alınabiliyor. Office ürünleri İçerisinde Word, Excel, Power Point ve daha birçok ayrıntı yer alıyor. Siz de uygulama ve ofis ürünleri için siteye göz atmayı unutmayın.

Windows11 Office Lisans Ürünü Satın Al

Lisanslı ürünlerin hızla satıldığı site içinde Windows 11 Pro ve Office 365 lisanslı ürün birlikte yer alıyor. Bu iki ürün paket halinde sizlere sunuluyor. Cihazınız da herhangi bir sorun oluşturmadan çalışan lisanslı ürünler ile programları rahat ve strese girmeden kullanabilir, uygun fiyatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

7/24 canlı destek ve müşteri hizmetleri destek hattı internet sitesinin paneliniz bölümünde yer alıyor. Siz de müşteri hizmetleri, diğer kategoriler ve lisans ürünleri için web sitesine göz atın, kalıcı çözümler ve kaliteli hizmetten hemen yararlanmaya başlayın.
SATIN AL
TAVSİYE EDİLEN
Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı
68,00 ₺ TEK SEFER
Windows lisans, Office 365 hesap olarak teslim edilir.
 
✅ Retail lisans değildir.

✅ Lisans olarak teslim edilir.

✅ Süresiz kullanım.

✅ Format sonrası kullanamazsınız.

Windows 10 Pro Dijital Lisans

Dünya üzerinde pek çok bilgisayarda kullanılan işletim sistemi olan Windows işletim sistemi Microsoft firması tarafından sunulan bir yazılımdır. Bu anlamda ülkemizde de bilgisayarlarda kullanılan bir işletim sistemi yazılımıdır. Bilgisayarların işletim sistemi olmadan açılması mümkün olmadığı için bu tür işletim sisteminin olması gerekiyor.

Windows işletim sistemlerinin en son sürümlerinden bir tanesi de Windows 10 işletim sistemidir. Bu anlamda Windows 10 işletim sistemi şu şekilde sıralanabilir;

Windows 10 Home
Windows 10 Pro
Windows 10 Pro for Workstations
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Enterprise LTC
Windows 10 Education
Windows 10 Pro Education
Windows 10 IOT
Windows 10 Team
Burada yer alan Windows 10 sürümlerinden bir tanesini seçerek siz de bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
SATIN AL
 
Uzaktan Yardım ve Bilgi İçin Bizi Arayın