Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Cihazımın Internet bağlantısı olmalı mı?
Evet, destek uzmanının cihazınıza bağlanarak kontrol etmesi için, cihazınızın sabit ve yüksek hızlı bir Internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir. Internet bağlantınızda yavaşlık, dalgalanma, kesilme söz konusu olursa bağlantınızın gerçekleştirilemediğine dair mesaj alırsınız.
Uzaktan Bağlantı servisi güvenli midir?
Evet, Uzaktan Bağlantı servisi cihazınız ve sunucularımız arasında güvenli bir bağlantı kullanmaktadır. Tüm cihaz bilgileri tutulmaz hiç bir bilgiye üçüncü parti bir şirketin erişimi mümkün değildir. Cihazınıza istenmeyen hiç bir programın gönderilmesi mümkün değildir.
Destek uzmanı ne izlediğimi görebilir mi?
Evet, bağlantı sırasında Destek uzmanı ekranda sizin gördüğünüz görüntüyü bire bir görmektedir.
Destek uzmanı bağlantı sırasında neler yapabilir?
Uzman cihazınıza bağlandığında, cihaz karşısındaymış gibi işlem yapabilmektedir. Uzaktan Bağlantı servisine tekrar bağlanmanız gerekirse; uzmanımız hızlıca bir önceki bağlantıdan itibaren hangi ayarın değiştiğini belirleyerek size yardımcı olacaktır.
Outlook Ayarları Nasıl Yapılır?
1-Outlook e-Posta programını açınız. 2-Ana menüden Araçlar -> E-posta Hesapları' nı seçiniz. 3-Açılan pencerede "Yeni e-posta hesabı ekle" yi seçiniz ve "İleri" düğmesine basınız. 4-"POP3" ayarınız seçiniz. 5-"Kullanıcı Bilgileri" altında: "Adınız" kısmına adınızı ve soyadınızı giriniz. "E-posta Adresi" kısmına e-posta adresinizi giriniz. "Oturum Açma Bilgileri" altında: "Kullanıcı Adı" kısmına Türkçe karakter içermeyecek şekilde "ad.soyad" olarak giriş yapınız. "Parola" kısmına şifrenizi giriniz. "Sunucu Bilgileri" altında: "Gelen posta sunucusu (POP3)" kısmına "mail.giresun.edu.tr" giriniz. "Giden posta sunucusu (SMTP)" kısmına "mail.giresun.edu.tr" giriniz. Bütün bilgileri girdikten sonra "Hesap Ayarlarını Sına..." düğmesine basınız. 6-Açılan pencerede gelen tüm satırların başında yeşil doğrulama işareti gelirse "Kapat" düğmesine basınız; aksi taktirde yapılan işlmeleri 2. adımdan itibaren tekrarlayınız. 7-"İleri" düğmesine basınız. 8-"Son" düğmesine basınız ve işlemi tamamlayınız.
Uzaktan Yardım ve Bilgi İçin Bizi Arayın